מי אנחנו

משרד קמחזי תקשורת הוקם בשנת 2014 ומספק שירותי דוברות, אסטרטגיה, יחסי ציבור וניהול משברים. אנו מלווים את הלקוח משלב בניית האסטרטגיה התקשורתית, דרך ההוצאה לפועל של התוכנית האסטרטגית בצינורות תקשורתיים נבחרים ועד למדידת האפקטיביות של המהלכים. אנו מתמחים ביצירת מעטפת תקשורתית נרחבת, חדשנית ואפקטיבית, התורמת בעמידה ביעדים ובתוצאות עסקיות.

הייחוד שלנו טמון בהצלחה לתת מענה אישי התפור למידות של לקוחותינו, בשילוב עם מקצועיות והבנה עמוקה של עולמות התוכן בהם אנו עוסקים. הנאמנות הגבוהה שלנו ללקוחותינו מביאה לקרבה ואמון ארוכי טווח ההופכים אותנו לשותפים מלאים להצלחה העסקית.

תחומי ההתמחות של המשרד הם בעיקר תחומי שוק ההון, פיננסים, נדל"ן ורכב. במשרד פועלת גם יחידה עסקית נפרדת, "קמחזי- מינקובסקי" העוסקת בתחומי ההייטק, הטכנולוגיה והחדשנות, בשיתוף יועץ התקשורת עידו מינקובסקי.

אושרת קמחזי

בעלת ניסיון של למעלה מ-12 שנים בהן מילאה שורה של תפקידים בעולמות הדוברות והיח"צ והובילה את מערך התקשורת והאסטרטגיה של עשרות מותגים שונים במשק. בעבר כיהנה במשך 7 שנים כסמנכ"לית של משרד יח"צ גדול, ובמסגרת תפקידה עמדה בחזית של מספר משברים תקשורתיים גדולים וביניהם ייצוג הרגולטור רשות החשמל בניהול משק החשמל, מאבק ייצוא גז טבעי לישראל, מאבק מחזיקי האג"ח בחברות שונות, מאבק להעלאת גיל הפרישה ועוד. בנוסף ליוותה באופן אישי מותגים מרכזיים במגוון תחומים במשק.

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle