מי אנחנו

משרד קמחזי תקשורת הוקם בשנת 2014 ומספק שירותי דוברות, אסטרטגיה, יחסי ציבור וניהול משברים. אנו מלווים את הלקוח משלב בניית האסטרטגיה התקשורתית, דרך ההוצאה לפועל של התוכנית האסטרטגית בצינורות תקשורתיים נבחרים ועד למדידת האפקטיביות של המהלכים. אנו מתמחים ביצירת מעטפת תקשורתית נרחבת, חדשנית ואפקטיבית, התורמת בעמידה ביעדים ובתוצאות עסקיות.

הייחוד שלנו טמון בהצלחה לתת מענה אישי התפור למידות של לקוחותינו, בשילוב עם מקצועיות והבנה עמוקה של עולמות התוכן בהם אנו עוסקים. הנאמנות הגבוהה שלנו ללקוחותינו מביאה לקרבה ואמון ארוכי טווח ההופכים אותנו לשותפים מלאים להצלחה העסקית.

ההתמחות שלנו היא ביצירת תוכן איכותי לתקשורת הכלכלית והצרכנית, בדגש על ליווי מתמשך ליצירת מעמד ציבורי בתחומי שוק ההון, הפיננסים, הנדל"ן והייטק. ניסיוננו הרב מאפשר לנו לנהל משברים, להוביל מהלכים ולהביא לבולטות הלקוח בשוק הרלוונטי עבורו.

אושרת קמחזי

בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בהן מילאה שורה של תפקידים בעולמות הדוברות והיח"צ של עשרות מותגים שונים במשק.

 

בתפקידה האחרון שימשה כיועצת האסטרטגית של איש העסקים אדוארדו אלשטיין בישראל. במשך 4 שנים הובילה את מערך התקשורת והאסטרטגיה של קבוצת IDB. במסגרת תפקידה עמידה בחזית למול אחד ממאבקי השליטה הכלכליים המשמעותיים במשק. 

 

בנוסף, כיהנה במשך 7 שנים כסמנכ"לית של משרד יח"צ גדול, ובמסגרת תפקידה עמדה בחזית של מספר משברים תקשורתיים גדולים וביניהם ייצוג רשות החשמל, מאבק ייצוא גז טבעי לישראל, מאבק מחזיקי האג"ח בחברות שונות, מאבק להעלאת גיל הפרישה ועוד. 
 

 

סרטון מאתר ice:

https://www.retube.tv/watch?v=ma7QpDWuBQShdNnfmLtn

תמונה לאתר- לפוטו04.png